Evrensel Erdem Öğretisi

“Evrensel Erdem Öğretisi” mutluluğa açılan kapınızdır. İhtiyaç ve arayışlarınıza cevap verecek, erdemli “İdeal Toplum”u kuracak, hizmet için var olan “Teknik Devleti” inşa edecektir.

“Evrensel Erdem Öğretisi” eğitimi esas alarak mükemmel bir sistem kuracaktır. Böylece işçiler ve emekliler dahil hiç kimse açlık sınırının altında maaş almayacak; bütün dünyada açlık, yoksulluk, sefalet ve cehalet ortadan kalkacaktır. Küresel çapta “Adil Paylaşım Düzeni” gelecektir.

“Evrensel Erdem Öğretisi” ahlak ve erdemin evrensel kurallarının yazıldığı kitaptır. O sizin erdemli ve ahlaklı olmanızı istiyor. “Erdem Öğretisi” sadece insanları değil robotları bile erdemli ve ahlaklı kılacaktır.

“Evrensel Erdem Öğretisi” kafanızın içindeki bütün kritik soruları cevaplayacak ve beyin konforunu sağlayacaktır.

“Evrensel Erdem Öğretisi” makamınızı gösteren aynadır. Onu rehber edinmeniz sizi yükseklere taşıyacaktır.

“Evrensel Erdem Öğretisi” bir ışıktır, onunla karanlıklar aydınlanacaktır.

“Evrensel Erdem Öğretisi” özgürlüğe, refaha, barışa, huzura ve mutluluğa götürecek rehberdir. Sizi hedefe güvenli bir şekilde ulaştıracaktır.

Pozitif enerji, huzur ve mutluluk arıyorsanız erdem öğretisine koşun. “50 Erdem”i benimseyip içselleştirin. Tekamül basamaklarında yükselin. Tekamül basamaklarında yükseldikçe huzurlu ve mutlu olacak, sonunda O’na kavuşacaksınız. “Evrensel Erdem Öğretisi” mutluluğa giden yoldur.

Tüm varlıklara ebedi saadetler diliyoruz.

Her şeyin en iyisini Allah bilir.

Allah’ın dediği olur…

Doç. Dr. Ahmet Yıldızhan tarafından kaleme alınan “Öğreti” (THE TEACHING OF YILDIZHAN)’ ın tamamını okumak için www.ogreti.net sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Ahmet Yıldızhan